SEZON 2016/2017!‎ > ‎

2 kolejka RNBA! 23.10.2016

opublikowane: 22 paź 2016, 03:10 przez grygur93
BUBBLE BARMAN BASKET TEAM (0-1) VS HYDROSTAR (1-0)
    O godzinie 16:00 Barmani podejmą Mistrza ligi. Gospodarze spotkania mają bardzo ciężki terminarz już na początku, bowiem na starcie rozgrywek musieli uznać wyższość wicemistrza ligi , Kottransu przegrywając 54-89. Hydrostar zaś bez problemu ograł wynikiem 61-37 Fogiel&Fogiel, który wrócił po rocznej przerwie do ligi. Oczywistym jest, iż to Hydro jest faworytem pierwszego niedzielnego meczu, natomiast ich oponenci będą szczególnie zdeterminowani, przecież grają z najlepszą drużyną ligi ostatnich lat.


ROSA-ATAF TEAM (1-0) VS FOGIEL & FOGIEL (0-1)
    Rosa-Ataf rozegrała świetne spotkanie w 1 kolejce ogrywając brązowego medalistę poprzednich rozgrywek, Wine Market & Greg-fin wynikiem 60-54. Było to 1 spotkanie w sezonie i Rosa pokazała się z bardzo dobrej strony. Fogiel musiał uznać wyższość Hydrostaru grająć jednak tylko 6-osobową rotacją. Gospodarze wydają się być faworytami, jednak niech nikt się nie zdziwi, jeśli obejrzy starcie na styku do ostatnich minut.


CHICAGO BOLS% (0-1) VS WINE MARKET & GREG-FIN (0-1)
    Jest to jedyne spotkanie dwóch drużyn z ujemnym bilansem po pierwszej kolejce. Nie mniej jednak zapowiada się bardzo interesująco. Chicago Bols % po "suchych" latach zrobiło wzmocnienia, które już pokazują progres tej ekipy, co zobaczyliśmy w przegranym meczu z Akademią Rosy 00. Choć była to porażka, to jednak w bardzo "dobrym" stylu, zaś o wyniku zadecydowaly ostatnie akcje. Wine Market & Greg-fin zaliczył zaś wyraźny "falstart" przegrywając z Rosą, z którą wcześniej miał dobre mecze. Spotkanie z Chicago będzie próbą powrotu na właściwą ścieżkę zwycięstw, natomiast szanse możemy ocenić 50/50.


KOTTRANS (1-0) VS AKADEMIA ROSA 00 (1-0)
   Bardzo dobrze się składa. Na koniec kolejki zobaczymy mecz dwóch niepokonanych ekip i jest to zdecydowanie hit kolejki. Gospodarze pokonali bez problemów Bubble Barman Team wynikiem 89-54. Akademia musiała się zmierzyć z nową odsłoną drużyny Chicago Bols% wygrywając dopiero w końcówce 59-55. Jesteśmy bardzo ciekawi starcia młodości Akademii z doświadczeniem finalisty 15/16, natomiast nie zapominajmy, że Kottrans również ma młodych i wybieganych zawodników. Warto zostać do końca na hali ekonomika!

 
                                                                                                                     autor: Krzysztof Gregorczyk

Comments