SEZON 2016/2017!‎ > ‎

3 kolejka

opublikowane: 29 paź 2016, 10:31 przez grygur93
Akademia ROSA 00  vs  Bubble Barman Team

    Inauguracja 3 kolejki to starcie dwóch zdecydowanie najmłodszych ekip w naszej RNBA. Akademia po wygranej z Chicago Bols musiała uznać w ostatnim spotkaniu wyższość Kottransu. Bubble Barman Team zaczął jak dotąd od dwóch porażek, jednak przegrane z Mistrzem i wiceMistrzem RNBA nie są powodem do wstydu. Z pewnością zgranie działa na korzyść gospodarzy trenujących razem już kilka lat, natomiast goście pokazali się z dobrej strony w ostatnich meczach i nie ma tu wyraźnego faworyta.


Wine Market & Greg-Fin  vs  Kottrans Basketball Team

     To musi być dobry mecz, skoro naprzeciw siebie stanie druga z trzecią drużyną poprzedniego sezonu. Wszystkie dotychczasowe mecze były niezwykle ciekawe, a do tej pory w historii spotkań prowadzi Kottrans dzięki zwycięstwom w serii Play-off's. Tym razem goście mają w planach "pogryzienie" rywala. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.


Fogiel & Fogiel  vs  Chicago Bols %

    Niedzielna kolejka funduje nam same "dobre"  mecze. Tym razem na rozkład idą dwie solidne ekipy, które zaczęły jednak od bilansu 0-2 i któraś wreszcie się przełamie. Fogiel do tej pory walczył z Hydrostarem, zaś w ostatnim meczu walczył do końca z Rosą-Ataf ulegająć w końcówce. Chicago Bols pokazali się z bardzo dobrej strony w przegranym meczu z Akademią Rosy 00, natomiast mecz z Wine Market & Greg-Fin zupełnie im nie wyszedł. Nie jestesmy w stanie wskazać tu faworyta co daje dodatkowy smaczek temu spotkaniu.


Hydrostar vs Rosa-Ataf
   
     Nie chcę żadnego spotkania nazwać hitem kolejki, natomiast mecz tych ekip musi być ciekawy. Była to bardzo ciekawa para w poprzednim półfinale play-off's, gdzie Hydrostar był lepszy 2-0, ale emocji nie zabrakło. Rosa-Ataf jest teraz znacznie lepszym zespołem, co pokazują dwie wygrane w dotychczasowych meczach. Hydrostar kieruje się zaś zasadą "zwycięskiego składu się nie zmienia". Zgranie jest więc po stronie Mistrzów, natomiast jeśli Rosa wejdzie rzutowo w mecz...może być interesująco. 
Comments